Strzel karnego i wygraj 100€

Strzel karnego i wygraj 100€

Blaze Poker to bardzo popularna odmiana gry stolikowej, w której po obejrzeniu swoich kart możesz natychmiast przenieść się do nowego stolika, jeśli te karty Ci nie odpowiadają. Powoduje to dużo większa dynamikę gry oraz dużo większą ilość rozegranych rozdań. Tu nie ma czasu na nudę.

W formule Blaze Poker możemy grać w poker roomie Betsafe. Z okazji Mundialu przedstawiamy ciekawą promocję dla niecierpliwych pokerzystów.

Wszystko, co musisz zrobić, to grać przy stołach Blaze Pokera na stawkach od 0.05/0.10€ do 0.25/0.50€. Po każdych 20 rozdaniach, w których wziąłeś udział (czyli zobaczyłeś z kartami przynajmniej flopa) aktywowana zostanie mini gra Blazing Football Cannon. Twoim zadaniem będzie strzelenie karnego. Jak Ci się uda, na Twoje konto trafi bonus gotówkowy od 1€ aż do 100€. Natychmiast.

W tej promocji możesz strzelać tyle karnych ile dasz radę. Każde 20 rozdań to jeden karny. Nie ma więc na co czekać, bo promocja trwa tylko do końca Mundialu, czyli do 14 lipca.

Ale to jeszcze nie wszystko. Wszyscy strzelający gole w Blazing Football Cannon trafiają do rankingu, którego zwycięzca pojedzie na Maltę w ramach luksusowej wycieczki pokerowej z udziałem w turnieju pokerowym Bitwa o Maltę, wartej 1.400€. Za każdym razem, gdy wygrasz nagrodę gotówkową po strzeleniu karnego, na Twoje konto trafia 1 punkt. Zdobywca największej liczby punktów leci na Maltę. Do dzieła więc!

Jeżeli jeszcze nie masz konta na Betsafe, za darmo możesz je założyć TUTAJ.