Startuje ogólnopolski cykl pokerowy USOP

Startuje ogólnopolski cykl pokerowy USOP

Unibet rozpoczyna cykl turniejów „na żywo”, które odbędą się w kasynach całej Polsce w roku 2009 – Unibet Series of Poker. Gracze powalczą o pulę pieniężną w każdym turnieju, punkty do klasyfikacji generalnej  oraz nagrody dodane – pakiety na turnieje Unibet Open. 5% z puli każdego turnieju przychodzi do puli wielkiego finału.

USOP 2009 rozpoczyna się w Warszawie w Hiltonie już  23-25 stycznia , kolejne turnieje to Poznań (koniec lutego), Gdańsk (połowa kwietnia), Wrocław (koniec maja), znowu Warszawa (koniec czerwca), Kraków, Katowice i wielki finał jakżeby inaczej w Warszawie w listopadzie. Każdemu turniejowi cyklu towarzyszyć będzie turniej rozgrzewkowy w piątek (side event). W sobotę rozgrywany będzie turniej główny a w niedzielę ewentualne dokończenie.

Wpisowe do najbliższego turnieju w Warszawie to €250 (225+25). Wejście na turniej w prawdziwym kasynie można wygrać grając w serii satelit on-line w pokerroomie Unibet, które dostępne są dla graczy od poniedziałku 22 grudnia do niedzieli 18 stycznia. Wpisowe do poszczególnych stopni wynoszą od 2-10€.

Unibet oferuje również jednego freerolla z pakietem USOP do wygrania. Więcej informacji na polskij stronie www.unibet.com.