Pół miliona złotych w puli dla Polaków

Pół miliona złotych w puli dla Polaków

Paradise Poker rusza z nową ligą pokerową – tylko dla graczy z Polski. Liga rozpoczyna się 1-go września i będzie trwała osiem miesięcy. Całkowita pula nagród w tych rozgrywkach wyniesie aż 500.000 PLN!

Nowa liga pokerowa będzie miała proste i przejrzyste zasady: każdego dnia odbywały się będą turnieje w formule „freezout” a na podstawie końcowego wyniku turniejów prowadzona będzie klasyfikacja miesięczna oraz generalna. Co najważniejsze, nie musimy siadać codziennie do komputera – do rankingu w każdym miesiącu zaliczane będzie tylko 12 najlepszych wyników każdego gracza, a do klasyfikacji generalnej – tylko 100. Oczywiście, im więcej podejść, tym większa szansa na lepsze wyniki, ale nie ma przymusu codziennej gry, bo przecież codziennie może nam nie pasować…

Jeśli chodzi o nagrody, co miesiąc Paradise Poker wypłaci najlepszym graczom z rankingu 20.000 PLN, dodatkowo topowa 50-tka zagra w super satelicie o 3 wejściówki do turnieju z legendarnego cyklu Paradise Poker Tour.

W klasyfikacji generalnej nagrodzonych zostanie 150 graczy: 8  najlepszych zagra turniej na żywo z pulą 125.000 PLN i wszystkimi miejscami płatnymi (!!!), pozostali gracze otrzymają łącznie 75.000 PLN do podziału.

Więcej informacji o tej ciekawej promocji znajdziecie tutaj