Pokerowa randka z PKR

Pokerowa randka z PKR

Serwis pokerowy PKR rozpoczął współpracę z portalem randkowym Lovestruck.com. Oba serwisy zorganizują serię turniejów pokerowych live dla singli, pierwszy z nich odbędzie się już 6 listopada w barze Hoxton Pony w Londynie.

Turnieje pokerowe będą odbywać się również w Internecie na stronie PKRa pod nazwą 'Lovestruck Evenings’ począwszy od 17 listopada.

Dyrektor marketingu PKR – Simon Prodger opowiada nam o pomyśle: „Poker to bardzo towarzyska gra, wiemy również, że nasi gracze aktywnie czatują podczas turniejów oraz po ich zakończeniu na naszych forach. Zaobserwowaliśmy rozkwit romansów na naszym serwisie i dlatego postanowiliśmy połączyć siły z serwisem randkowym Lovestruck, który skierowany jest do młodych, aktywnych ludzi, czyli również do naszych użytkowników.”

PKR to najszybciej rozwijający się pokerroom w UK. Jego charakterystyczną cechą jest unikatowa grafika 3D, która pozwala na stworzenie własnej postaci, wyposażonej w gesty, odzywki a nawet dowolnie dobrane ubrania. PKR oferuję grę na wirtualne i prawdziwe pieniądze.