Poker Stars już na smartfonach i tabletach!

Poker Stars już na smartfonach i tabletach!

Największy i najlepszy salon pokera online na świecie – Poker Stars – wypuścił właśnie nową aplikację na urządzenia mobilne. Dzieki niej zagrać będzie można w ulubioną formę pokera (stolik, turniej czy SnG) właściwie wszędzie – w domu, w podróży, czekając na kelnera czy leniuchując na wakacjach!

Aplikacje wyposażono w szereg przydatnych funkcji i wsparcie, jakiego można się spodziewać po największym serwisie pokerowym świata. Grać będzie można z tymi samymi osobami, co w wersji stacjonarnej, przy tych samych stołach, a punkty VPP będą zliczane tak samo.

Aplikacja działa w systemach operacyjnych iOS (urządzenia Apple – iPhone, iPod i iPad) oraz na smartfonach i tabletach z Androidem.

Jeśli masz już konto w Poker Stars – po prostu pobierz aplikację przez sklep w Twoim telefonie czy tablecie i zaloguj się na swoje dane.

Jeśli nie masz jeszcze konta – KLIKNIJ TUTAJ, załóż darmowe konto i już możesz logować się do aplikacji mobilnej!

UWAGA – wpłaty środków do gry na prawdziwe pieniądze możliwe są tylko przez wersję stacjonarną (na komputerze PC lub Mac) – KLIKNIJ i POBIERZ wersję stacjonarną zanim zaczniesz grać w wersję mobilną!