Pobij rekord świata Guinnessa razem z Poker Stars

Pobij rekord świata Guinnessa razem z Poker Stars

Jeśli potrafisz grać w pokera (a kto nie potrafi ?) i masz w kieszeni dolara (a kto nie ma?) możesz … pobić oficjalny rekord świata wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa! Największy i bez wątpienia najlepszy poker-room na świecie, Poker Stars świętuje w tym roku swoje dziesięciolecie istnienia w sieci. Z tej okazji dla graczy przewidziano wiele atrakcji, bonusów i promocji.

Jedną z nich jest (kolejne już w tym serwisie) bicie rekordu świata w wielkości turnieju pokerowego online. Aktualny rekord oczywiście należy też do Poker Stars i został ustanowiony w roku 2009 z liczba ponad 149.000 graczy, którzy brali jednocześnie udział w tym samym turnieju w internecie.

Teraz, z okazji okrągłego jubileuszu światowy lider chce pobić ten wynik i zaprosić do stolików ponad 150.000 graczy. Na pewno jest to zadanie ambitne chociażby z uwagi na fakt, iż od kwietnia tego roku Poker Starszamknął swoje podwoje dla graczy z USA, którzy swego czasu stanowili ponad 50% użytkowników tego serwisu, ale aktywna działalność na innych światowych rynka sprawiła, że sankcje amerykańskiego rządu wymierzone w ten serwis nie przyniosły mu większych szkód, a nawet wzmocniły pozycję i prestiż na świecie.

Planowany turniej będzie oficjalnie wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jeśli liczba uczestników pobije dotychczasowy rekord, a co najważniejsze – każdy z Was ma szansę w tym historycznym wydarzeniu uczestniczyć!

Co musisz wiedzieć o próbie bicia rekordu świata?

  • Turniej odbędzie się 4-go grudnia 2011 roku o godzinie 18.30 CET
  • Wpisowe do turnieju to tylko 1$
  • Gwarantowana przez Poker Stars pula nagród to 250.000$
  • Gwarantowana nagroda za pierwsze miejsce to 50.000$

Jeśli więc masz już konto w Poker Stars, zajrzyj do lobby poker-roomu i  zakładki Wydarzenia/10/Wszystkie i odszukaj turniej Rekord Świata. W chwili kiedy informujemy o tym wydarzeniu, zarejestrowanych jest już ponad 55 tysięcy graczy!

(nie masz konta ? ZAREJESTRUJ się tutaj)

 

Dołącz do nich już dzisiaj!

Więcej szczegółów > ODWIEDŹ polską stronę Poker Stars