PKR zaprasza na WSOP – mistrzostwa świata pokera

PKR zaprasza na WSOP – mistrzostwa świata pokera

Czerwiec to miesiąc nie tylko mistrzostwa Europy w piłce nożnej, ale również początek pokerowego święta w Las Vegas – imprezy WSOP (World Series of Poker).

 Każdy kto chciałby zagrać w największym i najbardziej prestiżowym turnieju świata, ma teraz szansę zrobić to za jedyne …37 centów USD !

Tak, to nie żarty. Równowartość mniej niż złotówki przy dobrym wietrze fortuny można zamienić na miliony dolarów – a jeśli nie aż tyle, to przynajmniej na 10.000 $ wpisowego na WSOP i 2.500$ kieszonkowego na wyprawę do Stolicy Grzechu. Wystarczy zarejestrować się w rekomendowanym przez Hazardowo.pl salonie pokera online PKR (drugie miejsce w naszym rankingu) i poczuć smak prawdziwego pokera.

Będzie on tym bardziej realny, że cały pokerroom jako jedyny na świecie oferuje grę w pełnej szczegółów grafice 3D. A więc nie tylko możemy grać (na pieniądze prawdziwe i treningowe) w pokera, ale również gestykulować swoją postacią, bawić się żetonami i poznawać nowych ludzi. Naprawdę warto spróbować!

PKR oferuje kilka dróg do finału eliminacji na WSOP, który odbędzie się w niedzielę 15-go czerwca. Są to między innymi turnieje Sit’n’Go, satelity wielostolikowe i turnieje specjalne. W kwalifikacjach można również wykorzystać punkty gracza zdobyte przy grach stolikowych.