PKR ponownie bije rekordy popularności

PKR ponownie bije rekordy popularności

Popularny w Wielkiej Brytanii i całej Europie salon pokera online PKR ma kolejne powody do świętowania. 4-go stycznia pobił on swój rekord pod względem ilości graczy toczących pokerowe pojedynki na wirtualnych stolikach. Po raz pierwszy w historii młodego ale dynamicznego pokerroomu liczba ta przekroczyła 15.000.

Okreś świąteczny (24 grudnia 2008 do 4 stycznia 2008) przyniósł też PKR-owi rekordową liczbę nowo zarejestrowanych użytkowników – aż 40.000 nowych graczy.

Tym samym liczba wszystkich kont w tym serwisie wzrosła do 2,4 miliona. Simon Prodger, szef marketingu PKR nie może ukryć zadowolenia: „Rośniemy się od rekordu do rekordu i naprawdę dobrze jest widzieć silny, stabilny wzrost na tym trudnym rynku”.

PKR jest jedynym w swoim rodzaju salonem pokera online, oferując graczom w pełni trójwymiarowe środowisko gry, wspaniałą grafikę oraz możliwość formowania wizerunku swojego gracza, zaczynąc od sylwetki i rysów twarzy a kończąc na niezliczonych ilościach akcesoriów i ubrań. Grze towarzyszą gesty i pokerowe odzywki. PKR jest szczególnie popularny wśród początkujących graczy, a więc poziom jest tam bardzo niski. PKR wspierany jest w UK intensywną kampanią promocyjną, włącznie z reklamą w telewizji.