PKR – nowy salon pokera w rankingu portalu Hazardowo.pl

PKR – nowy salon pokera w rankingu portalu Hazardowo.pl

Kolejny solidny poker-room dodany do naszego portalu! Tym razem redakcja wzięła pod lupę PKR – operatora przełomowego w branży, którego popularność rośnie cały czas.

PKR to wierna symulacja stolika pokerowego, oferująca powalającą grafikę 3D, własną postać tworzoną przez gracza w najmniejszym szczególe, cały wachlarz gestów i emocji, którym można wyprowadzić z równowagi nawet najbardziej odpornych przeciwników oraz znakomite lokacje gry – od domowego pokerka po telewizyjne studio w Las Vegas. Nie trzeba dodawać chyba, że to wszystko zupełnie za darmo bez żadnych zobowiązań (tak, tak, a niektórzy nadal kupują gry pokerowe na peceta w sklepie…).

Śledzimy poczynania Anglików stojących za tym projektem od początku i gorąco im kibicujemy – w końcu sami zaczynaliśmy od gier video, a PKR jest znakomitym połączeniem klasycznej gry komputerowej i normalnego pokerroomu jakich setki w internecie. Mamy więc tu zaawansowany RNG, popularne opcje wpłaty i wypłaty, punkty lojalnościowe, znakomite bonusy dla każdego portfela, sklep z gadżetami, rozbudowany model społecznościowy dla klientów PKR i masę innych atrakcji.