Paris Hilton pokonana przez Pokera

Paris Hilton pokonana przez Pokera

Popularny (szczególnie w u zarania internetu) portal internetowy Lycos.com opublikował roczne zestawienie haseł, które jego użytkownicy wpisują do wyszukiwarki. Okazuje się, że na pierwszym miejscu na liście zainteresowań internautów znajduje się … słowo „poker”.

Nasz ulubiona gra hazardowa, która od lat transmitowana jest w telewizji oraz grana przez miliony fanów na żywo i w internecie pobiła takie sławy jak Paris Hilton (2. miejsce) czy serwis „You Tube” (3. miejsce). Drugim po pokerze sportem o charakterze rekreacyjnym był golf, który uplasował się na 4. miejscu.

Użytkownicy Lycosa to prawdopodobnie w większości faceci z krwi i kości, bo w pierwszej dziesiątce znajdziemy jeszcze Sarę Palin, Britney Spears i Pamelę Anderson. Z naszej strony pozostaje pogratulować serwisowi internautów o właściwych zainteresowaniach i priorytetach! Warto pamiętać też, że hasło „poker” wygrało w tej konkurencji już trzeci rok z rzędu!

Lycos.com jest jedną z najstarszych marek w historii internetu. Działalność rozpoczął w roku 1995 jako wyszukiwarka, ewoluując z czasem do sieci stron o charakterze społcznościowym. Lycos.com znajduje się wśród 25 najczęściej odwiedzanych domen na świecie, goszcząc miesięcznie od 12-15 milionów unikalnych gości tylko z USA.