Mundialowe flipy na Redbet

Mundialowe flipy na Redbet

Największe zamieszanie z okazji każdej większej sportowej imprezy tradycyjnie notujemy u bukmacherów. To w końcu oni notują największy ruch podczas wydarzenia, które dostarcza nieograniczonych możliwości oferowania zakładów. Tym razem pod Mundial podpięto promocję… pokerową.

 

Redbet, w ofercie którego są i zakłady kasyno, tym razem przygotował coś dla pokerzystów. Na godzinę przed każdym meczem grupowym mistrzostw świata w piłce nożnej odbywają się bezpłatne turnieje w formule coin flip. W puli każdego turnieju jest 10$, dodatkowo najlepsze trójka zdobywa tickety do turniejów półfinałowych.

Na czym polega formuła coin flip? W każdym rozdaniu każdy stawia wszystkie żetony i gramy aż do wyłonienia zwycięzcy. Tak więc cały turniej trwa dosłownie kilka minut…

Po zakończeniu fazy grupowej, w 1/8 finału do puli każdego turnieju dodane zostanie 16$ oraz 3 tickety do turnieju rozegranego przed meczem o trzecie miejsce (12 lipca!). Ćwierćfinały to dodane 25$ plus 5 ticketów do turnieju finałowego. Na razie udział w tych turniejach jest bezpłatnych.

Poziom pólfinałów to już inna bajka. W turniejach przed meczami półfinałowymi zagrają wyłącznie posiadacze ticketów zdobytych w poprzednich rundach. Tak samo w ostatnich dwóch turniejach z okazji meczów o trzecie miejsce i finału. A pula na każdym poziomie rośnie, by w finale osiągnąć 200$.

Codzienne freerolle, w których nawet nie musisz grać – wystarczy się zarejestrować – to chyba dobry pomysł na preludium do piłkarskich emocji? Znajdziesz je w pokerowym sofcie Redbet. Nazywają się tak, jak mecze, przed którymi się odbędą (np. Brazil- Croatia Coin Flip).

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz na Redbet, darmowe konto możesz założyć TUTAJ