Miliardowy turniej, dwa miliony w puli

Miliardowy turniej, dwa miliony w puli

W największym pokerroomie świata kolejny kamień milowy. Po „obchodach” 100-miliardowej ręki, które mieliśmy okazję śledzić w czerwcu, przyszedł czas na uczczenie miliardowego turnieju na PokerStars.

 

PokerStars to marka sama dla siebie. Największa platforma pokerowa na świecie skupiająca rekordową liczbę graczy przy rekordowej liczbie stołów. Rekordowe turnieje, rekord za rekordem. Teraz przyszedł czas na kolejny.

30 listopada odbędzie się rekordowy (a jakże) turniej. Miliardowy z kolei na PokerStars. Z tej okazji serwis ustanowił gwarantowaną pulę w tym wydarzeniu na 2 miliony dolarów oraz gwarantowaną wygraną dla zwycięzcy – 200 tysięcy dolarów. Dodatkowo wśród 1000 uczestników rozlosowana będzie nagroda specjalna! Robi wrażenie.

Jak zagrać w tym turnieju i powalczyć o swój kawałek tego wypasionego tortu? Najprościej oczywiście wkupić się bezpośrednio za 109 $. Jeżeli jednak nie w smak Ci taka inwestycja, możesz próbować swoich sił w odbywających się turniejach satelitarnych, które startują co chwilę przez całą dobę. Swoje miejsce w miliardowym turnieju możesz już wygrać za 1 dolara.

Satelity oraz turniej główny znajdziesz w zakładce TURNIEJE w oprogramowaniu PokerStars.

Jeżeli jeszcze nie grasz na PokerStars, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.