Grudzień w PokerStars: darmowe turnieje – prawdziwe nagrody

Grudzień w PokerStars: darmowe turnieje – prawdziwe nagrody

Święta coraz bliżej, dlatego największy na świecie serwis PokerStars przygotował dla nowych Klientów atrakcyjne prezenty. Gracze, którzy w grudniu dokonają swojego pierwszego depozytu, otrzymają wejściówki do ekskluzywnych freerolli (darmowych turniejów).

Całkowita pula nagród wyniesie $75,000 więc jest to znakomita okazja, aby bez ryzyka posmakować prawdziwych emocji i przy dobrym szczęściu i karcie – zacząć budowę swojego bankrolla.
Każdego dnia, od 8 do 27 grudnia, rozegrane zostanie pięć freerolli z pulą $500 każdy. Ukończenie któregoś z tych darmowych turniejów na miejscu płatnym, daje bilet do jednego z pięciu Finałów z pulą $5,000, które rozegrane zostaną 28 grudnia.

Aby wziąć udział, po prostu dokonaj pierwszej wpłaty prawdziwych pieniędzy przy użyciu dowolnej z wygodnych metod płatności, które oferuje PokerStars pamiętając, aby w polu na kod bonusowy w oknie kasjera wpisać “FDF1”. TO zagwarantuje każdemu nowemu graczowi udział w dowolnej liczbie codziennych freerolli. Oczywiście upoważnia to również do otrzymania standardowego bonusa 100% pierwszej wpłaty (max 50$)

Aby zagrać już teraz pobierz oprogramowanie ze strony PokerStars.pl (w całości po polsku), wejdź do lobby, dokonaj depozytu, wpisz kod bonusowy, a turnieje znajdziesz klikając na zakładkę “Turnieje” > “Turniej darmowe”.

Życzymy powodzenia!