Graj w pokera, zgarniaj gadżety – ruszył Sklep Gracza w Paradise Poker

Graj w pokera, zgarniaj gadżety – ruszył Sklep Gracza w Paradise Poker

W czerwcu ruszył nareszcie nowy Klub Gracza w Paradise Poker. Punkty zbierane automatycznie za grę w texas holdem i inne odmiany pokera na prawdziwe pieniądze w Paradise Poker można teraz zamienić nie tylko na wpisowe do turniejów czy premie gotówkowe, ale na cały arsenał naprawdę dobrych gadżetów.

I nie ma mowy tutaj o lipnych zapychaczach z promocyjnych katalogów z chińszczyzną. Jak przystało na pokerroom z czołówki naszego rankingu ekipa z Paradise rozdaje za zdobyte punkty konkretny sprzęt – konsole do gier najnowszej generacji (Playstation 3, Wii, Xbox 360), dużo elektroniki (kamery, TV LCD, komputery, odtwarzacze mp3), najlepsze książki pokerowe, markowe akcesoria i hazardowe upominki. 


Po pierwszym rzucie oka znaleźliśmy oczywiście parę rzeczy do poprawki (patrz obrazek) ale mamy nadzieję, że w czasie kiedy aktywni gracze nazbierają punktów do wymiany, Paradise zdąży wszystko doszlifować. Na pewno warto tam zagrać, bo punkty wpadają same i jeśli nawet przy stole nie pójdzie nam najlepiej, zawsze możemy sobie odbić na konsoli…