Graj w Poker Stars na tablecie czy smartfonie i wygrywaj nagrody do końca lipca

Graj w Poker Stars na tablecie czy smartfonie i wygrywaj nagrody do końca lipca

Lato to czas wakacji, podróży i czasu spędzanego z dala od biurka – co nie znaczy że również od pokera! Jeśli jeszcze nie grałeś w karty przez internet na tablecie czy smartfonie – teraz Poker Stars daje Ci znakomitą okazję aby spróbować!

Trwająca od 7-31 lipca promocja Poker Anywhere (Poker Wszędzie) nagradza graczy, którzy tego lata zagrają w karty na urządzeniach mobilnych. Nie musimy oczywiście dodawać, że Poker Stars oferuje aplikację na taki sprzęt i że jak to ich przypadku, jest to towar z najwyższej możliwej półki.

Na czym polega promocja ? Zasady są proste – wystarczy w ciągu jednej dobry zagrać na prawdziwe pieniądze w pokera (gry stolikowe lub turnieje) i uzyskać w ten sposób 10 punktów VPP (Vip Player Points). Każda osoba która spełni te warunki bierze udział w codziennym losowaniu atrakcyjnych nagród, wśród których są:

NAGRODY CODZIENNE OD POKER STARS:

  • 2 x iPad4 lub 1000$ w gotówce
  • 30 x 100$
  • 500 x 10$

Jak łatwo policzyć dzienna pula nagród od Poker Stars to 10.000 USD, a więc do końca lipca ten największy pokerroom na świecie rozda ćwierć miliona dolarów w nagrodach dla graczy na urządzeniach mobilnych. Jeśli więc nie wiecie co robić z nudów na plaży z waszym tabletem czy iPhonem – tu jest odpowiedź! Oczywiście przed rozpoczęciem gry należy pobrać odpowiednią aplikację Poker Stars (darmowa) i już nawet za pomocą urządzenia mobilnego można zasilić swoje konto pokerowe, jeśli nic na nim teraz nie ma.

Więcej informacji o promocji na polskich stronach serwisu www.PokerStars.com