Darmowe iPody dla polskich graczy od Paradise Poker w lutym !

Darmowe iPody dla polskich graczy od Paradise Poker w lutym !

Chcialbys wygrać w pokera coś więcej niż wirtualne żetony? ParadisePoker, przyjazny polskim graczom salon do gry w karty przygotował na ten miesiąc ciekawą promocję.

 7 darmowych turniejów, w każdym 77 Euro w puli i w sumie 7 ipodów czyli ipod Paradise 777 tour!  Za pierwsze miejsce – kultowy odtwarzacz mp3  a dla pozostałych najlepszych miejsc w turnieju – 77 euro do podziału.

To naprawde dobra okazja żeby lepiej poznać Paradise Poker, tym bardziej że w promocji mogą wziać udział wyłącznie gracze z Polski.

Jak zagrać w tym turnieju? To proste: wystarczy wejść na polską stronę Paradise Poker i zalożyć darmowe konto.

Jedynym warunkiem aby zagrać w tym turnieju jest rozegranie 1 (tak, tylko JEDNEGO!) „rake hand” czyli rozdania od którego pobrano prowizję. To  oczywiście wymaga  symbolicznej wpłaty, ale  w Sportingbet  (bo do niego należy  Paradise Poker)  minimalna wpłata to nawet  tylko 10  złotych czyli tyle co dwa piwa (a gdzie niegdzie nawet jedno).

Tak czy siak, naszym zdaniem warto powalczyć. Turnieje odbywają się w poniedziałki i czwartki, 4,7,11,14,18,21,25 lutego 2008 o godz. 21:00(PL) . Wpisowe oczywiście – gratis!

Turnieje można znaleźć po zalogowaniu do salonu Paradise Poker w zakładkach STOLIKI / TURNIEJE MULTI / FREEROLLE