8 milionów na ósme urodziny

8 milionów na ósme urodziny

Sunday Million – największy z cotygodniowych turniejów pokerowych lada dzień będzie obchodził ósmą rocznicę pierwszej edycji. Z tej okazji PokerStars gwarantuje w jubileuszowym turnieju pulę nagród w wysokości 8 milionów dolarów!

Zwycięstwo w Sunday Million to marzenie każdego, kto gra w pokera w internecie. Gwarantowana pula miliona dolarów tydzień w tydzień skutecznie zawraca w głowach internetowych pokerzystów – co niedziela 215$ wpisowego do wspólnej puli dorzuca kilka tysięcy graczy. Wygrać Sunday Million Polakowi już się raz udało – może tym razem szczęście uśmiechnie się do Ciebie?

Jubileuszowy turniej zagwarantowaną pulą 8 milionów dolarów startuje w niedziele 2 marca. Zwycięzca otrzyma co najmniej 650.000$. To robi wrażenie. Ale to 215$ wpisowego…

PokerStars, jak przy okazji niemal wszystkich turniejów, oferuje graczom z mniejszym bankrollem możliwość wywalczenia wpisowego w turniejach satelitarnych.

 Specjalny turniej w wpisowym 11$, który rusza tuż przed rozpoczęciem turnieju głównego, to 1000 gwarantowanych wejściówek. Szansa na udział w tym niecodziennym wydarzeniu jest więc dosyć duża.

Dla tych zaś, dla których nawet 11$ to odrobine za wiele, PokerStars przygotowało turnieje kwalifikacyjne z wpisowym w wysokości 1$. Te turnieje startują co godzinę aż do niedzieli, 2 marca.

Życzymy powodzenia w satelitach i do zobaczenia przy stolikach!

Więcej informacji na www.PokerStars.pl