500 EUR dla nowych graczy w Paradise Poker od września

500 EUR dla nowych graczy w Paradise Poker od września

Popularność texas holdem i innych odmian pokera w Polsce rośnie, a wraz z nią rosną promocje, którymi nowych graczy starają się przyciągnąć operatorzy karcianych salonów w internecie. Do najbardziej znanych i lubianych należy rekomendowany przez nas Paradise Poker, który zaproponował ciekawą ofertę dla każdego nowego fana pokera.

Nowy bonus powitalny w tym pokerroomie od początku września to aż 500€. Jest to maksymalna kwota, którą można odebrać przy wpłacie takiej samej sumy pierwszego depozytu. Oczywiście zasada 100% bonusa extra ważna jest dla każdej wysokości depozytu – a może to być nawet 5€ czyli tyle co dwa piwa w lepszym pubie. Bonus wypłacany jest w ratach po 20€ za każde wypracowane 400 punktów FPP.

Ale to nie koniec atrakcji – każdy nowozarejestrowany gracz w Paradise Poker z Polski otrzyma również darmowe żetony do gry i profesjonalne karty, jakim gra się na zawodowych turniejach w najlepszych kasynach świata.

Dla tych, którzy nie są jeszcze gotowi na grę za własne pieniądze, Paradise Poker ma jak co miesiąc atrakcyjną ofertę freerollów i darmowych rozgrywek w ramach Ligii Pokerowej.

Więcej szczegółów o promocjach na polskich stronach tego znanego, brytyjskiego operatora.
Odwiedź Paradise Poker już dzisiaj i załóż darmowe konto.