100.000 Euro na dobry początek kwietnia w Paradise Poker

100.000 Euro na dobry początek kwietnia w Paradise Poker

Paradise Poker, rekomendowany przez nasz portal salon pokera online potwierdza po raz kolejny zasłużoną pierwszą pozycję w rankingu.

 Idąc za ciosem, chłopaki z Paradise’a powtarzają promocję z początku ubiegłego miesiąca, tym razem podwajając kwotę darmowej kasy do rozdania.

O co chodzi ? A raczej o ile ? O całe 100.000 Euro! Tak, właśnie tyle pokerroom firmy Sportingbet dołoży w promocji Fantastic First w pierwszy piątek (4-go) kwietnia. Darmowe hajsiwo można zainkasować wygrywając podwojone z tej okazji nagrody w turniejach w turniejach gwarantowanych i specjalne bonusy za wygrane turnieje Sit-n-Go.

Ale to nie wszystko – w piątek rozegrany będzie też wyjątkowo soczysty freeroll, gdzie Paradise Poker funduje całą pulę nagród – 10.000 Euro! Wejście do turnieju za darmo, więc na pewno warto powalczyć o kasę za friko.

A dla tych którzy w końcu chcą poczuć smak naprawde dużych, prawdziwych pieniędzy z hazardu – niedziela 6 kwietnia jest dniem ogromnego gwarantowanego turnieju €250 000, gdzie za uzyskanie 1-go miejsca możesz wygrać €60 000. Paradise Poker ma dla swoich graczy aż 50 darmowych wejściówek do tego elitarnego turnieju. Jak je zdobyć? Sprawdź na polskiej stronie najlepszego pokerroomu w internecie.

Dowiedz się więcej o promocji Fantastic First na stronie Paradise Poker (wszystko oczywiście po polsku!)