Zwycięzca Dnia zgarnął 2350€

Zwycięzca Dnia zgarnął 2350€

O tej promocji bet-at-home już pisaliśmy. Czas chyba ją przypomnieć, bo patrząc na kumulację nagród wciąż niewielu graczy o niej pamięta. A przegapienie swojego szczęścia może trochę kosztować…

 

Po krótce – u operatora kasyna i bukmachera bet-at-home codziennie losowany jest jeden użytkownik, na którego konto trafi 50€ zupełnie za darmo. Jedynym warunkiem odebrania nagrody jest zalogowanie się na swoje konto w dniu, w którym nasze nazwisko zostanie wyznaczone do nagrody. Jeżeli tego nie uczynimy, nasze 50€ przechodzi na dzień następny tworząc pulę dla kolejnego szczęśliwca powiększoną o to właśnie 50€. I tak aż do dnia, w którym wylosowany gracz odbierze swoją nagrodę.

W ostatni piątek pula pieniędzy dla Zwycięzcy Dnia urosła do wysokości 2350€, co oznacza, że 46 graczy nie odebrało swoich pieniędzy. Uczynił to w końcu użytkownik z Rumunii, Camel Chirila N., który logując się w piątek na swoje konto w bet-at-home znalazł na nim dodatkowe środki w wysokości właśnie 2350€. Dosłownie za nic!

Promocja trwa nadal. A pula znowu rośnie bo już dwoje graczy przegapiło swoje szczęście. Może jutro wylosują Ciebie? Nie zapomnij codziennie sprawdzać swoje konto w bet-at-home, bo możesz przegapić przyjemną nagrodę! Nie mówiąc o tym, że możesz tam po prostu pograć w najlepsze automaty.

Jeżeli jeszcze nie grasz na bet-at-home, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.

Powodzenia!