Wygraj bilety na półfinały Euro 2016

Wygraj bilety na półfinały Euro 2016

Zaledwie 3 tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia długo wyczekiwanych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Fani futbolu z całego świata przygotowują się już do kibicowania swoim faworytom, a niektórzy szczęśliwcy (którym udało się wcześniej nabyć bilety) będą nawet mogli obejrzeć część meczy na żywo.

Pozostali kibice piłki nożnej niestety będą musieli zadowolić się transmisją telewizyjną lub … wziąć udział w loterii i wygrać bilety! 

Zazwyczaj, tuż przed rozpoczęciem mistrzostw, takich promocji pojawia się całkiem sporo, a organizatorzy kuszą wygranymi właśnie w postaci biletów. My informujemy Was dzisiaj o ofercie, która bez wątpienia zainteresuje kibiców gustujących przy okazji w grze w ruletkę. Wczoraj, w środę 18 maja Mr Green uruchomił specjalną promocję, w której  można wygrać nie tylko bilety na mecz półfinałowy, ale również przeloty do Paryża, noclegi oraz 2000 zł na pozostałe wydatki. To wszystko w podwójnej dawce, dla zwycięzcy loterii i jego osoby towarzyszącej.

Promocja potrwa od 18 do 31 maja 2016. Aby wziąć w niej udział, należy w tym czasie zagrać w ruletkę przy stole dedykowanym „Extreme Live Roulette” i rozegrać minimum 20 zakładów. Każde 20 rund gwarantuje jeden los na loterię. Nagrodę główną tworzy pakiet składający się z 2 biletów na mecz półfinałowy Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, 2 przelotów z Europy do Paryża oraz zakwaterowania na dwie 2 noce. Zwycięzca otrzyma również ponad 2000 zł w gotówce na wydatki własne. Nagrody nie będzie można przenieść na inną osobę, ale będzie można ją zamienić na ekwiwalent pieniężny w kwocie 8000 zł. Losowanie zwycięzcy zostanie przeprowadzone na żywo dnia 1 czerwca 2016 o godzinie 21:00.

Nie musimy chyba wspominać, że im większa ilość losów, tym większe szanse na wygranie nagrody głównej. Dlatego wszystkim zainteresowanym radzimy rozpocząć grę już teraz.

Szczegółowy regulamin promocji znajdziecie na oficjalnej stronie kasyna Mr Green.

ZAREJESTRUJ SIĘ W KASYNIE MR.GREEN I WYGRAJ BILETY !