Weekendowy turniej w kasynie Mr. Green

Weekendowy turniej w kasynie Mr. Green

W sobotę i niedzielę w internetowym kasynie Mr. Green odbędzie się magiczny turniej slotowy. Grając na trzech wybranych automatach możesz zasilić swoja kasę ekstra środkami.

Aby wziąć udział w turnieju wystarczy w sobotę i niedzielę zalogować się na swoim koncie w kasynie Mr. Green i zagrać na prawdziwe pieniądze w jeden z trzech automatów do gier: Jack and the Beanstalk, Simsalabim lub Mythic Maiden.

Do klasyfikacji turnieju liczy się Twój najlepszy wynik procentowy z 20 kolejnych spinów. To ważne – nie ma znaczenia na jakiej grasz stawce ale to jak wysoki układ trafisz! Jedynym zastrzeżeniem jest to, że minimalna stawka, na jakiej musisz grać aby Twoje wyniki się liczyły, to 0,20€.

Nagrody w turnieju zostaną przyznane czwórce najlepszych graczy i wyglądają, jak niżej:

I miejsce – 1000€

II miejsce – 400€

III miejsce – 100€

IV miejsce – 50€

Nagrody zostaną wypłacone po zakończeniu turnieju w takiej walucie, jakiej używa gracz. I co najlepsze – wygrane w turnieju nie podlegają żadnym ograniczeniom bonusowym, czyli są prawdziwą gotówką którą możesz grać ale także natychmiast wypłacić.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta w kasynie Mr. Green i chciałbyś odebrać swój bonus kasynowy, możesz je założyć TUTAJ.