VIVA LAS VEGAS! – wielkie wakacje w Mieście Grzechu

VIVA LAS VEGAS! – wielkie wakacje w Mieście Grzechu

Wakacje dopiero się skończyły, a Ty już marzysz o kolejnym urlopie? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Twoje marzenie o wyjeździe może się wkrótce spełnić, bo Mr Green zdobył się na kolejny hojny gest i za grę w „Extreme LIVE Roulette” oferuje wakacje w Las Vegas. Będziesz zaskoczony, co tym razem znajduje się w jego pakiecie.

Nagroda główna

Mr Green zadbał o to, by zwycięzca i jego osoba towarzysząca zasmakowali prawdziwego przepychu w stylu słynnego Miasta Grzechu, bo jeśli już odwiedzać Las Vegas, to właśnie po to by zaszaleć. W wakacyjnym pakiecie nie mogło więc zabraknąć kilku luksusowych atrakcji. 

Do wygrania są:

  • 2 bilety lotnicze do Las Vegas,
  • 5 dni pobytu w luksusowym hotelu dla dwóch osób,
  • lot helikopterem pod gwieździstym niebem z widokiem na Las Vegas,
  • podróż limuzyną z szampanem na pokładzie,
  • 4.000 zł na własne wydatki.

Jak grać, żeby wygrać?

W dniach od 17. do 30. września 2016 r. graj przy stole dedykowanym do ruletki „Extreme Live Roulette”. Rozegraj przynajmniej 20 rund, aby aktywować rundę „Złotej Kulki”. W jednej z 19-stu poprzedzających ją rund obstaw najwyższą stawkę zakładu i odbierz jeden los na loterię nagrody głównej. Zbierz jak największą ilość Złotych Kul, bo każda z nich przybliży Cię do upragnionego wyjazdu. Losowanie nagrody odbędzie się w sobotę 1. października.

Nie przegap okazji, bo taka jak ta nie zdarza się zbyt często. Właśnie teraz masz szansę zobaczyć Las Vegas oczami milionera i przeżyć przygodę życia. Sprawdź, jakie niespodzianki czekają na Ciebie w Mieście Grzechu.

Zagraj w Extreme Live Roulette w kasynie Mr Green