Turnieje w kasynie na żywo Betsson

Turnieje w kasynie na żywo Betsson

Niemal przez cały kwiecień i cały maj w kasynie na żywo Betsson będziemy mieli możliwość powalczyć o dodatkowe pieniądze. Zapraszamy na cztery turnieje rozgrywane przy stołach z żywymi krupierami!

Turniej pierwszy wystartował 15 kwietnia i potrwa do południa 23 kwietnia. W puli nagród czeka 45.000 PLN. Naszym zadaniem jest gra przy wybranych stołach z żywym krupierem za minimum 0.90 PLN jednorazowego zakładu. Za każde wygrane 4.50 PLN netto na nasze konto trafi 1 punkt. Kto o godzinie 12.00 23 kwietnia będzie miał najwięcej punktów, ten wygra główną wygraną.

Drugi turniej przygotowany jest dla miłośników ruletki. Od godziny 12.00 23 kwietnia do południa 27 kwietnia kręcimy na wybranych ruletkach na żywo za minimum 0.90 PLN. Kto trafi największą pojedynczą wygraną (proporcjonalnie do stawki), ten zgarnie pierwszą nagrodę. W puli czeka 22.500 PLN.

Turniej numer trzy rozpoczyna się w momencie zakończenia turnieju drugiego. W puli nagród – 33.750 PLN. Zasady identyczne jak w turnieju pierwszym.

W ostatnim turnieju czekają na nas nieco większe pieniądze. Od 30 kwietnia do 20 maja zagramy o część z puli nagród w wysokości 112.500 PLN. Zasada tradycyjna: wygrane 4.50 PLN – 1 punkt. Kto zgromadzi ich najwięcej, ten wygra pierwszą nagrodę.

Wszystkie dodatkowe informacje znajdziemy na stronie promocji kasyna Betsson. Do każdego turnieju zapiszemy się otwierając którąś z turniejowych gier.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson, darmowe konto założysz tutaj.