Turnieje kasyna Betsson

Turnieje kasyna Betsson

W tym tygodniu zapraszamy do kasyna Betsson na codzienne turnieje, w których codziennie do wygrania czeka 22.500 PLN. Turnieje są krótkie, szybkie i nieskomplikowane, tym szybciej zgarniemy naszą wygraną.

Promocja obejmuje turnieje rozgrywane na wybranych slotach. Codziennie będą to inne gry, warto więc codziennie zaglądać na stronę promocji, aby zapoznać się z wszystkimi szczegółami. Są jednak elementy wspólne.

Po pierwsze, aby zagrać w turnieju, musimy otworzyć dowolną grę turniejową i zapisać się. W grze znajdziemy wszystkie informacje dotyczące aktualnego turnieju. Zwycięzcy codziennego rankingu otrzymają swoje nagrody natychmiast po zakończeniu turnieju. A każdy turniej kończy się o północy.

W puli nagród każdego turnieju czeka 22.500 PLN, którą to kwotę podzielą najlepsi gracze codziennego rankingu. Minimalny zakład uprawniający do udziału w promocji wynosi 1.15 PLN. I mimo tego, że regulamin zastrzega możliwość wybrania tylko niektórych slotów, to w rzeczywistości w niniejszej promocji biorą udział wszystkie sloty z kasyna Betsson. Wystarczy wejść w dowolny z nich i się zapisać.

Punkty do rankingu zdobywamy trafiając wygrane układy w czasie gry. Za każde 0.45 PLN wygranej netto otrzymamy 1 punkt.

A jak wygląda tabela wypłat? Tę znajdziecie w każdym otwartym slocie. Promocja trwa do 16 października i tego dnia odbędzie się ostatni turniej.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson, darmowe konto założysz tutaj.