Sylwestrowe plany Jay-Z w Las Vegas

Sylwestrowe plany Jay-Z w Las Vegas

Las Vegas, światowa stolica hazardu i rozrywki przyciąga nie tylko graczy i turystów. Jeden z najbardziej popularnych amerykańskich raperów, Jay-Z zdradził swoje plany na Sylwestra 2008

Świętowanie rozpocznie się od koncertu 29-go grudnia na hali koncertowej The Pearl w prestiżowym hotelu i kasynie Palms, znanym fanom pokera między innymi z nagrywanych tam odcinków programu High Stakes Poker.

Następnego dnia kolejna impreza z udziałem legendy hip-hopu – tym razem otwarcie jego własnego klubu „40/40” na słynnym bulwarze The Strip w Las Vegas. Jak twierdzi Jay-Z, Vegas to światowa stolica rozrywki i nie wyobraża sobie żeby kolejna placówka z sieci 40/40 miała stanąć gdzie indziej. Co ciekawe, jak donosi LA Times zaproszenie na wielkie otwarcie dla wybranych gości zostało wysłane w formie modelu małego jednorękiego bandyty, którego bębny za każdym pociągnięciem lewarka pokazywały datę imprezy.

Jay-Z otwierając nowy klub w sercu Vegas liczy przede wszystkim na gości spośród graczy pokerowych z najwyższej półki, którzy znani są z zamiłowania do dobrej imprezy po grze. Nie jest to zresztą pierwszy kontakt rapera ze światem pokera – w ubiegłym roku razem ze swoim przyjacielem, gwiazdą baseballu Alexem Rodriguezem zorganizował charytatywny turniej pokerowy w swoim klubie 40/40 w Nowym Jorku. Tysiące dolarów zebrane w ten sposób zasiliły jego fundację Carter Scholarship Foundation.