Royal Panda sponsorem Queens Park Rangers

Royal Panda sponsorem Queens Park Rangers

Znane, holenderskie kasyno online Royal Panda podpisało kontrakt sponsorski z klubem piłkarskim Queens Park Rangers. Kontrakt będzie obowiązywał przez trzy lata i przez ten czas Londyńczycy będą występować w koszulkach z logo Royal Panda.

 

Royal Panda na koszulkach QPR pojawi się już w najbliższym sezonie 2017/2018. Głównym celem, jaki przyświecał nowemu sponsorowi, było przybliżenie marki Royal Panda kibicom z całego świata, a także zrobienie gruntu pod mającą się niebawem pojawić w serwisie sekcję zakładów sportowych.

Sekcja zakładów sportowych zadebiutuje w brytyjskiej wersji serwisu Royal Panda, jednak w niedługim czasie ma zostać udostępniona graczom z innych krajów. Zapowiada się dobra zabawa, bo Royal Panda zapowiada kursy na ponad 140 dyscyplin sportowych!

Co, poza obiecanym serwisem bukmacherskim, na kontrakcie zyskają gracze Royal Panda? Chodzą słuchy, że w najbliższych miesiącach uruchomionych zostanie kilka fantastycznych promocji związanych z Queens Park Rangers. Nie możemy się doczekać!

Jeżeli jeszcze nie masz konta w serwisie Royal Panda, za darmo założysz je TUTAJ.