Ponad 2.000 € czekają na Bet-at-home

Ponad 2.000 € czekają na Bet-at-home

Pisaliśmy jakiś czas temu o ciekawej promocji wymyślonej przez operatora internetowej rozrywki, firmę Bet-et-home. Codziennie do wygrania jest 50 € losowane wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

Na czym to polega? Otóż codziennie maszyna losująca wskazuje szczęśliwca, na konto którego przelane zostanie 50 €. Warunkiem otrzymania tej nagrody jest zalogowanie się na stronie www firmy Bet-at-Home tego dnia, w którym padło nasze nazwisko i numer klienta. Kto przegapi i się nie zarejestruje, z nagrodą może się pożegnać a jego 50 € przechodzi na następny dzień. I tak aż do dnia, w którym szczęśliwy wygrany zajrzy na Bet-at-home.

W tym momencie mamy niespotykanie długą serię nieodebranych nagród. Na dzień dzisiejszy kwota, która zbierze wylosowany gracz urosła już do poziomu 2.200 €! Jeżeli dzisiaj Norbert S. z Austrii nie zaloguje się na swoje konto, jutro do wygrania będzie 2.250 €. Ładna sumka ominęła kilka dni temu naszego rodaka – na Karola K. czekało 8 kwietnia 2.100 €….

Jak więc widzimy, warto codziennie zaglądać na Bet-at-home, a nuż to na nas padnie szczęśliwy los i zgarniemy tłusty bonus

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta na Bet-at-home, możesz je założyć TUTAJ i od tej pory codziennie polować na wygraną – nie robiąc nic więcej!