Poleć na Fiji z Betsafe

Poleć na Fiji z Betsafe

Morze, góry, Mazury. A może by tak w tym roku trochę zaszaleć i wakacje spędzić w cieniu palmowych liści popijając egzotyczne drinki? Taką możliwość oferuje kasyno Betsafe.

 

 

W promocji , która potrwa do 14 sierpnia, w kasynie Betsafe nagród masa. Aby się na nie załapać musimy trochę pograć na dwóch automatach: Mega Fortune Dreams albo Lost Island. Potem już idzie z górki – zdobywamy bonusy w skumulowanej grze co daje nam skumulowane bonusy aż do kwoty 1600 PLN!

Przelicznik jest następujący:

Przy skumulowanej grze wartości 400 PLN nagroda bonusowa to 100 PLN co daje nam skumulowany bonus 100 PLN. Gdy wartość skumulowanej gry skoczy do 2000 PLN nagroda bonusowa to już 500 PLN i za to mamy 600 PLN skumulowanego bonusu. Przy skumulowanej grze wartości 4000 PLN nagroda bonusowa osiągnie poziom 1000 PLN a nasz skumulowany bonus to 1600 PLN!

A teraz wracając do wycieczki na Fiji. Każde 80 PLN przeznaczone na grę na tych dwóch automatach daje nam jeden los do loterii, w której główną nagrodą jest właśnie wyżej wymieniona wycieczka dla dwóch osób o wartości 42.000 PLN. Losów można zbierać ile się da, nie ma w tym względzie ograniczeń. A losowanie właśnie 14 sierpnia.

Czasu mamy jeszcze ponad dwa tygodnie, nie ma na co czekać. Fiji czeka!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsafe i chciałbyś odebrać swój bonus na automaty, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.