Polak rozbija bank!

Polak rozbija bank!

Miło się ogląda rosnącą z sekundy na sekundę sumę jackpota. Jeszcze przyjemniej pomyśleć, że wysoka wygrana będzie naszym udziałem. Najprzyjemniej jest jackpota trafić i to właśnie kilka dni temu przytrafiło się graczowi z Polski w kasynie Unibet.

 

Szczęśliwym slotem był tym razem Mega Fortune Dreams – następca dostarczyciela rekordowych wygranych, automatu Mega Fortune. Sny o fortunie spełniły się polskiemu graczowi, który wygrał ni mniej ni więcej tylko 176.135 PLN! A kręcił raczej niewysoko bo tylko za 8 PLN. Oto, co powiedział po wygranej:

„Zarejestrowałem się w Unibecie 24 lipca 2014 roku. Nie gram często. Wróciłem do domu po nocnej zmianie i zdecydowałem się zakręcić kilka razy przed snem [jackpot padł o 6.30]. Po włączeniu Kasyna Unibetu zobaczyłem informację o jakcpocie w Mega Fortune Dreams – dlatego wybrałem właśnie ten slot. Grałem w niego po raz pierwszy w życiu. Po 15 minutach kręcenia udało się trafić jackpot! Ciągle ciężko mi w to uwierzyć, myślę, że stanie się tak dopiero kiedy zobaczę pieniądze na swoim koncie. Za pieniądze z wygranej planuję kupić sobie samochód i rozpocząć budowę własnego domu.”

Z tej okazji Unibet przygotował promocję dla graczy z Polski.

W dniach 20 – 28 września należy zapisać się do zabawy i grać. Oczywiście na szczęśliwym automacie Mega Fortune Dreams, który nie bez powodu jest liderem rankingu automatów. Na czym polega promocja i co możemy wygrać?

Za każde 20 PLN, które postawimy w grze, na nasze konto wpłynie 10 darmowych spinów, jeżeli postawimy co najmniej 50 PLN, dostaniemy darmowych spinów 20. Oczywiście za wielokrotność tej kwoty dostaniemy wielokrotność darmowych 20 zakręceń. Dodatkowo, jeżeli będziemy na Mega Fortune Dreams grać na urządzeniu mobilnym, dostaniemy ekstra 10 darmowych spinów.

Powodzenie! Może to Ty rozbijesz kolejnego mega jackpota?

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.