Nowa metoda płatności w Expekt – ecoPayz

Nowa metoda płatności w Expekt – ecoPayz

Do szerokiego portfolio dostępnych metod płatności kasyno Expekt dodało kolejną – ecoPayz. To wygodny i bezpieczny portfel internetowy. Jak w takim razie działa ecoPayz?

 

EcoPayz to rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu tym wszystkim, którzy z jakichś powodów nie chcą do zasilania swojego konta w internetowym kasynie używać rachunku bankowego. Jak założyć konto w ecoPayz i jak z niego korzystać?

Konto zakładamy podając podstawowe dane kontaktowe i adresowe. Na podany przez nas numer telefonu przyjdzie kod potwierdzający. I to wszystko i już mamy konto. Zasilić nasz portfel ecoPayz możemy przy użyciu karty kredytowej lub przelewem z banku. I to w zasadzie do płatności internetowych nam wystarczy. Jeżeli jednak chcielibyśmy pieniądze wypłacić bezpośrednio z ecoPayz a nie cofać depozyt do naszego banku czy na kartę, będziemy potrzebowali karty ecoPayz.

Kartę otrzymamy za darmo na podany przez nas adres, który jednakże musimy zweryfikować, wysyłając odpowiednie dokumenty. Będzie to jeden dokument tożsamości i jeden dokument potwierdzający nasze dane adresowe, na przykład wyciąg z banku lub rachunek za prąd. Po ok. dwóch tygodniach dostaniemy naszą kartę. I możemy nasze wygrane z kasyna Expekt wypłacić w każdym bankomacie. Prowizja za taka operację wyniesie 2%.

Jeżeli nie chcemy mieć prawdziwej, plastikowej karty, możemy skorzystać z karty wirtualnej. Do jej założenia nie będziemy potrzebowali żadnej weryfikacji a płacić nią możemy w internecie jak każdą inną, fizyczną kartą.

Nie zapomnijmy także o ustawieniu sobie na koncie ecoPayza waluty, w której będziemy wypłacać środki. Opłata za przewalutowanie wynosi bowiem aż 2.99%

Życzymy wysokich wygranych w kasynie Expekt, które od dzisiaj wypłacicie na swoje konto ecoPayz!