Nowa metoda płatności, nowa promocja!

Nowa metoda płatności, nowa promocja!

Kasyno Unibet do portfela oferowanych przez siebie metod płatności dodało ostatnio kolejną – Trustly. Z tej okazji mamy wyjątkową promocję z atrakcyjnymi nagrodami.

Co możemy wygrać? 

W puli nagród czekają dwa iPhone 8Plus 64GB oraz Apple Watch Series 3, 28mm, GPS. Zainteresowani?

Co należy zrobić, aby powalczyć o nagrody? To proste:

1. Dokonujemy depozytu w wysokości 200 PLN w kasynie Unibet za pośrednictwem Trustly, za co dostajemy jeden bilet na loterię.

2. Nasz depozyt musimy obrócić w kasynie lub stawiając zakłady sportowe po minimalnym kursie 1.40. Musimy to zrobić w czasie trwania promocji. 

3. Promocja trwa od 25 września do 1 października

4. Jeden bilet dostaniemy za każde wpłacone i obrócone 200 PLN, więc jeżeli za pomocą Trustly zdeponujemy 1000 PLN, otrzymamy 5 biletów.

Losowanie nagród odbędzie się 2 października. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona na stronie promocji tego samego dnia o godzinie 18:00 CET.

Powodzenia!

Zapraszamy do wypróbowania nowej metody płatności w kasynie Unibet. Jeżeli jeszcze nie masz konta w Unibet, za darmo założysz je pod tym linkiem.

O TRUSTLY:

Trustly to renomowana szwedzka firma zajmująca się szybkimi transferami pieniędzy, trochę jak firma DotPay czy Przelewy24. Aby z niej korzystać nie trzeba mieć karty kredytowej – wystarczy jedno z popularnych kont osobistych z dostępem online.

Informacja ze strony firmowej:

Trustly Group AB (numer identyfikacji podmiotu gospodarczego 556754-8655) to autoryzowana szwedzka instytucja płatnicza pod nadzorem szwedzkiej Komisji Nadzoru Finansowego (Finansinspektionen). Spółka oferuje usługi płatnicze zgodnie z ustawą o usługach płatniczych (nr 751 z 2010 roku) oraz może obsługiwać płatności transgraniczne na obszarze UE/EOG.