Mr Green zwraca pieniądze na ruletce!

Mr Green zwraca pieniądze na ruletce!

Raz się wygrywa, a raz przegrywa, więc kto by nie chciał odzyskać zakładów za nieudane spiny? Graj w LIVE Score Roulette w trakcie meczy półfinałowych EURO, a otrzymasz 50% zwrotu z 5 nieudanych obrotów kołem wykonanych tuż po strzelonym golu.

Kiedy Grać?

Oferta ważna wyłącznie w trakcie meczy półfinałowych Mistrzostw Europy 6 i 7 lipca 2016. Start promocji o godz. 21:00 CET, koniec wraz zakończeniem meczu.

Jak zagrać?

Aby zostać zakwalifikowanym do promocji, wykonaj przynajmniej 20 obrotów prawdziwymi pieniędzmi grając w LIVE Score Roulette w trakcie dowolnego meczu półfinałowego EURO. Po strzeleniu bramki krupier ogłosi ją przy stole, a gracze otrzymają zwrot 50% za przegrane stawki netto w trakcie 5 kolejnych obrotów kołem ruletki (nawet do 100 EUR na gracza dziennie). Należy pamiętać, że zwrot stawki dotyczy wyłącznie przegranych obrotów. Pamiętaj także o regułach ruletki. Szczegóły promocji dostępne na stronie kasyna Mr Green.

Podczas tegorocznych mistrzostw EURO kasyna nie skąpią ofert specjalnych. Ilość wciąż aktualnych promocji związanych z tym sławnym turniejem jest imponująca. Korzystaj z okazji, bo większość z nich kończy się za chwilę. Śledź aktualności na hazardowo.com, bądź na bieżąco i wygrywaj znacznie więcej.