MotoGP sponsorowany przez bwin do końca sezonu 2010

MotoGP sponsorowany przez bwin do końca sezonu 2010

Firma bwin, największy i najbardziej popularny w Europie bukmacher oraz operator automatów online przedłuża umowę sponsoringową z Dorna Sports S.L., posiadaczem praw marketingowych do serii wyścigów motocyklowych MotoGP.

Bwin pozostaje tytularnym sponsorem Grand Prix Hiszpanii, które odbywa się w Jerez oraz Grand Prix Portugalii, rozgrywane na torze w Estoril. Prestiżowa współpraca bwin z MotoGP trwa od 2004 roku. Ponadto bwin zaangażuje się w działalność reklamową na Grand Prix San Marino w Misano oraz na Grand Prix Czech w Brnie.

Logotyp bwin zostanie umieszczony na bandach reklamowych wokół torów, w boksach, przy linii startu, a także na podium i na ściankach brandingowych, widocznych podczas konferencji prasowych i wywiadów telewizyjnych.

„Cieszymy z przedłużenia umowy sponsoringowej z Dorna Sports. Prestiżowe wyścigi MotoGP doskonale pasują do wizerunku marki bwin. Co więcej, wyścigi motocyklowe to bardzo ekscytujące wydarzenia, transmisje MotoGP przyciągają setki milionów widzów na świecie” – mówi Andrea Gaudenzi, szef międzynarodowego sponsoringu bwin.

„Dotychczasowa współpraca dowodzi, że bwin jest istotnym i niezawodnym partnerem MotoGP. bwin wnosi wiele innowacji, można wręcz powiedzieć, że dodaje MotoGP koni mechanicznych” – dodaje Pau Serracanta, dyrektor zarządzający Dorna Sports.

Przypomnijmy naszym Czytelnikom że relacje z pasonujących wyścigów najszybszych motocykli świata możemy oglądać w dostępnym w Polsce kanale SportKlub, a fani hazardu mogą w firmie bwin obstawiać również tę dyscyplinę moto-sportu.