Mobile Live Roulette

Mobile Live Roulette

Co łączy ligę angielską z grą w ruletkę? Oczywiście Mr Green. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, jak wyjechać do Wielkiej Brytanii i zobaczyć wybrany przez siebie miecz ligi angielskiej – zupełnie za friko!

 

 

Wakacje to czas, w którym nasz standardowy plan dnia staje czasem na głowie. Urlopowe  wyjazdy, wolne od szkoły i spontaniczne spotkania ze znajomymi zupełnie wybijają nas z rytmu. Z reguły nie mamy z tym problemu, zwłaszcza gdy nasze treningi, diety i inne postanowienia chwilowo schodzą na drugi plan, ale brak dostępu do ulubionej rozrywki potrafi czasem mocno doskwierać. Jeśli nie należysz do osób, które podczas urlopu chowają się w świątyni dumania, zamykają komórki w sejfie i kontemplują patrząc w niebo, jeśli w zamian wolałbyś raczej pozostać w kontakcie ze światem, to XXI wiek daje sporo możliwości. Nawet osoby przebywające w bardzo egzotycznych miejscach mogą liczyć na wparcie technologii. W zasadzie wystarczy tylko dostęp do internetu, o co w hotelach raczej nie trudno.

Dzisiejszy artykuł kierujemy do fanów ruletki, którzy weszli już na kolejny poziom i nie wyobrażają sobie gry innej niż na żywo. Mr Green z dumą informuje, że jako pierwsze kasyno umożliwia grę w Mobile Live Roulette (produkcji NetEnt) na urządzeniach mobilnych. Od teraz możesz cieszyć się ulubioną rozrywką nie tylko z domowego fotela ale np. siedząc nad basenem z drinkiem w ręce, w drugiej trzymając smartfona. Przy odrobinie szczęścia, wieczorem będziesz mógł nawet świętować wygraną.  

A to jeszcze nie koniec, bowiem nadchodzący weekend zapowiada się całkiem interesująco. Klienci kasyna Mr Green, którzy w dniach od 29.07 (12:00 CET) do 31.07 (23:59 CET) zagrają na urządzeniu mobilnym w Mobile Live Roulette będą mogli otrzymać losy na loterię nagród. Im więcej losów, tym większa szansa na wygranie wycieczki do Wielkiej Brytanii i obejrzenie wybranego przez siebie meczu ligi angielskiej. Limit na maksymalną ilość losów nie obowiązuje, więc ciesz się grą do woli i pomnażaj swoje szanse. Mr Green podwoi ilość losów wszystkim graczom, którzy w trakcie 2 dni rozegrają więcej niż dziesięć kwalifikujących rund.

Nagroda główna obejmuje:

• Przelot klasą ekonomiczną dla dwóch osób z Europy do Wielkiej Brytanii

• Transfery międzylotniskowe

• 2 noce w 4-gwiazdkowym hotelu w Londynie, Liverpoolu lub Manchesterze

• 2 bilety na wybrany przez Ciebie mecz ligi angielskiej

Kręć kołem Mobile Live Roulette na urządzeniu mobilnym i pomnażaj swoje losy na loterię. Jeżeli potrzebujesz – odśwież sobie znajomość reguł ruletki. Losowanie nagrody głównej zostanie przeprowadzone dnia 1 sierpnia 2016, więc nie chowaj telefonu w sejfie, bo Mr Green może zadzwonić właśnie do Ciebie!

Szczegóły promocji na stronie kasyna Mr Green