Mistrzowski kalendarz na Unibet

Mistrzowski kalendarz na Unibet

Mundial wystartował pełną parą a na emocje narzekać nie możemy. Pierwsze kilka meczów dowiodło, że na mistrzostwach świata można strzelać gole a bezbramkowe początki z poprzednich imprez były tylko przejściową tendencją.

Aby jednak zabawa piłkarska była kompletna, Unibet przygotował na ten miesiąc także cos od siebie. Kibice oprócz codziennych atrakcji związanych z oglądaniem zmagań najlepszych drużyn świata  będą mogli „doprawić” się jeszcze w kasynie Unibet nie odbiegając od swojego ulubionego tematu a nawet wzbogacając go o elementy hazardowego dreszczyku.

Na czym polega zabawa? Otóż na wzór kalendarzy adwentowych, w których codziennie otwierając jedno okienko dostajemy jedna niespodziankę, w promocji Unibet codziennie mamy jakiś bonus od kasyna. Kolejne „okienka” odblokowują się każdego kolejnego dnia aż do zakończenia Mundialu. Jakie atrakcje na nas czekają?

Dotychczas, czyli od pierwszego dnia piłkarskiej imprezy, Unibet zaprezentował cztery bonusy. W czwartek każdy gracz gier stolikowych otrzymywał 10€ zwrotu w przypadku, gdyby Brazylia zdobyła przynajmniej dwie bramki. Tak się stało i bonusy powędrowały do graczy. W piątek Unibet kibicował Holandii w meczu z Hiszpanią i przygotował dla każdego gracza po 10 spinów na automacie Starburst w sytuacji gdyby Holandia wygrywała z Hiszpanią do rozpoczęcia drugiej połowy. Tym razem pudło, bo do przerwy był remis…

Sobotnia promocja oczywiście miała związek z sobotnio/niedzielnym szlagierem, czyli meczem Włochy – Anglia. Kto obrócił w godzinach 22.00 – 23.59, czyli do rozpoczęcia meczu, kwotą 200 PLN na wybranych slotach, ten otrzymywał ekstra 20 PLN. W niedzielę każdy grający na urządzeniu przenośnym w grę Gonzo’s Quest otrzymał darmowych 5 spinów do wykorzystania do chwili rozpoczęcia meczu Argentyna – Bośnia.

W poniedziałek zaś… to musisz już sprawdzić samemu. Gdy zapiszesz się do promocji TUTAJ, wszystkie bonusy i promocje mundialowe staną przed Tobą otworem. Nie przegap żadnego, zaglądaj tam codziennie i odbierz swój bonus w kasynie!