Mecz na szczycie – free spiny!

Mecz na szczycie – free spiny!

W niedzielę szlagier Primera Division, mecz na szczycie FC Barcelona – Atletico Madrid. Z tej okazji Unibet przygotował promocję nie tylko dla miłośników zakładów.

 

Mistrz Hiszpanii, madryckie Atletico zawita w niedzielę do Barcelony aby pokazać, kto rządzi w hiszpańskiej ekstraklasie. Katalończycy na dzień dzisiejszy mogą się pochwalić identycznym dorobkiem punktowym, więc spotkanie po pierwsze będzie zażarte, a po drugie – pozwoli jednej z drużyn odskoczyć na trzypunktową odległość. Kto wygra?

Bukmacherzy wcale nie faworyzują mistrza. Unibet obstawia 1.57 – 6.00 na korzyść gospodarzy… Biorąc pod uwagę dosyć nerwową sytuację w Barcelonie a z drugiej strony powrót na boisko Torresa w drużynie z Madrytu, kursy mogą okazać się bardzo na wyrost. Poczekamy do  niedzieli – zobaczymy.

Wracając do promocji. Każdy, kto złoży u bukmachera Unibet wygrywający zakład za co najmniej 25 PLN o kursie minimalnym 2.00 na to spotkanie, automatycznie otrzyma 5 free spinów na wybraną grę dnia w przyszłym tygodniu. W sumie to daje 25 darmowych zakręceń!

Do promocji należy się zapisać.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz u bukmachera Unibet, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.