Kalendarz Promocji w kasynie Sportingbet

Kalendarz Promocji w kasynie Sportingbet

Przypominamy o wciąż trwające akcji w kasynie Sportingbet. W codziennych promocjach na graczy czeka w sumie 500.000 PLN! Nie zapomnij codziennie sprawdzić, co jest grane.

 

Kalendarz Promocji Sportingbet to codzienne bonusy gotówkowe, darmowe spiny i inne profity czekające na graczy. Naprawdę niewiele trzeba aby wziąć udział w podziale puli nagród – wystarczy chwile pograć na wybranym automacie lub w inną grę kasynową. Dzisiejsza propozycja wygląda następująco:

Wtorek 19 sierpnia – darmowe spiny do 250 €

Aby zdobyć darmowe spiny należy w ciągu tygodnia postawić zakłady w pełnej wersji kasyna na co najmniej 100 €. Grając zbieramy punkty. W zależności od ilości zdobytych punktów otrzymamy odpowiednio dużo darmowych zakręceń. I tak, na przykład gdy w ciągu tygodnia zbierzemy do 5 punktów, na naszym koncie pojawi się 10 darmowych spinów o denominacji 0,01 € i wartości rundy 1,5 €. Ale jeśli punktów nazbieramy nieco więcej, to już przy 150 zagramy 40 darmowych zakręceń a nasza wygrana może wynieść 50 €. Gdy uzbieramy ponad 600 punktów na nasze konto wskoczy 50 darmowych spinów o denominacji 0,5 € i wartości rundy 250 €!

Tej promocji szukamy w kasynie Sportingbet w zakładce Bezpłatne Gry.

Na środę mamy coś innego. Grając w kasynie LIVE w blackjacka możemy zdobyć bonus 200 PLN. Aby go uzyskać musimy postawić co najmniej 20 zakładów – wtedy za każde postawione 20 € na nasze konto trafi 1€ bonusu.

W czwartek czeka na nas 10 darmowych spinów na automacie Twin Spin. Jakie są warunki? Żadne. Wystarczy się zalogować na swoje konto w kasynie Sportingbet i odpalić tę nową interesująca maszynkę!

Co w piątek? Sam zajrzyj i sprawdź…

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Sportingbet i chciałbyś odebrać swój bonus w kasynie, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.