EuroGrand całkowicie po polsku

EuroGrand całkowicie po polsku

Popularne europejskie internetowe kasyno EURO GRAND poszerzyło w listopadzie swoją ofertę o kolejne wersje językowe. Tym razem do grona Klientów, którzy będą mogli komfortowo zagrać online w ruletkę, blackjacka czy jednorękiego bandytę dołączą również Polacy.

Euro Grand oferuje bowiem w naszym języku nie tylko stronę internetową z prezentacją kasyna i opisem firmy, ale również w pełni przetłumaczone oprogramowanie w wersji do instalacji oraz polskojęzyczną obsługę klienta.

Warto przypomnieć że Euro Grand korzysta z oprogramowania firmy Playtech, co daje graczom kilkadziesiąt odmian i rodzajów praktycznie każdej gry znanej z kasyna oraz najlepsze automaty online z wysokim skumulowanymi jackpotami.

Euro Grand pozwala naturalnie na grę treningową za wirtualną gotówkę oraz grę w przeglądarce internetowej (bez konieczności instalacji).

Wszystkich Czytelników zapraszamy do zapoznania się z nowym, polskim oprogramowaniem firmy Euro Grand. Specjalnie dla nich Euro Grand przygotował ciekawą ofertę bonusową: przy wpłacie 100$ otrzymamy dodatkowo bonus w wysokości 300$ gratis!