Dwa jackpoty jednego tygodnia, czyli jak wygrać pół miliona euro…

Dwa jackpoty jednego tygodnia, czyli jak wygrać pół miliona euro…

O niesamowitym wręcz szczęściu może mówić Hiszpan, Vincente A., który w ciągu zaledwie tygodnia na przełomie lipca i sierpnia wygrał dwa razy wielkiego jackpota w Casino Tropez. Ale czy to  tylko przypadek?

Za pierwszym razem na pewno tak. Jak przyznał w wywiadzie dla internetowego kasyna Tropez, hiszpański urzędnik rządowy jest po godzinach pracy fanem maszyn do gry online. Do tej pory ze szczęściem było jak z pogodą (w Polsce, nie w Hiszpanii, oczywiście) czyli w kratkę.

Jednak ostatni dzień lipca tego roku był chyba najjaśniejszym dniem w jego życiu. Grając na maszynie Lotto Madness w kasynie Tropez, Vincente trafił nagle mega jackpota- kumulację, na którą „składają się” tysiące graczy z tej samej sieci kasyn w internecie. Nagroda była niebotyczna – ćwierć miliona euro (a dokładnie 257, 250 €). Jak sam przyznał szczęśliwy Hiszpan, z radości skakał prawie godzinę po całym mieszkaniu, cały czas nie mogą uwierzyć w tak wielką wygraną.

A co robi prawdziwy hazardzista z taką fortuną? Gra dalej :). I oto efekty: nie minął tydzień a kolejny jackpot zasilił jego konto. Tym razem jednoręki bandyta „What’s Cooking” obdarował szczęśliwego Vincente niemal taką samą sumą (206,350€). Aż ciężko sobie wyobrazić jak świętował tym razem.

Oczywiście należy pamiętać o tym, że najwyższe kumulacje przypadają do podziału tym, którzy grają na najwyższych obrotach (czyt: stawkach) a więc bardzo możliwe że pierwsza wygrana miały duży udział w drugiej, bo po prostu było co  wrzucać do maszyny.

Tak czy siak to na pewno najszczęśliwszy tydzień w życiu hiszpańskiego fana internetowych automatów i mamy nadzieję, że przynajmniej cześć tej ogromnej kwoty przeznaczy na co innego niż hazard 😉