Codzienne turnieje o 5.000€ w kasynie Unibet

Codzienne turnieje o 5.000€ w kasynie Unibet

Od dzisiaj aż do 2 września w kasynie Unibet na wszystkich miłośników slotów czekają turnieje, każdy z pulą nagród w wysokości 5.000€. Zwycięzców codziennie będzie aż 50, a najlepszy gracz zgarnie aż 1.500€!

Zasady każdego turnieju są identyczne i przedstawiają się następująco:

Po pierwsze, do turnieju codziennie musimy się zapisać. Potem znajdujemy w lobby gre, na której danego dnia toczy się turniej, i zaczynamy sobie w nią grać. Jak długo? To zależy, jak prędko trafimy dużą wygraną, bo zwycięzcą turnieju zostanie zawodnik, który uzyska najwyższą, wyrównana wygraną w jednym spinie. Może wystarczy zakręcić tylko raz?

Minimalna wysokość spinu uprawniająca nas do udziału w zabawie wynosi 1 zł. W środę 28 sierpnia turniejową grą jest slot Turn Your Fortune i na nim próbujemy szczęścia. Zabawa kończy się o godzinie 22:01 GMT każdego z turniejowych dni. Rozpiska slotów na kolejne turnieje wygląda, jak niżej:

29 sierpnia – Win Win
30 sierpnia – Starburst
31 sierpnia – Moon Princess
1 września – Tego dnia mamy dodatkowo turniej wyjątkowy, bo do wyboru aż 28 gier z kasyna na żywo, a więc ruletki, blackjacki i reszta gier stołowych z prawdziwym krupierem. Tego dnia pula nagród jest nieco wyższa, natomiast minimalny zakład wynosi 0.50 zł.
1 września – Bonanza
2 września – Opal Fruits

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet, darmowe konto założysz tutaj.