Bonusowy czwartek w kasynie Expekt

Bonusowy czwartek w kasynie Expekt

Co za dużo to niezdrowo. Mundial mundialem ale przecież są także inne, niepiłkarskie rozrywki i emocje – wcale nie gorsze. W związku z tym zapraszamy do kasyna na żywo Expekt.

 

W kasynie na żywo grasz z prawdziwym, żywym krupierem. Zupełnie jak w prawdziwym kasynie możesz zobaczyć, jak rzuca kulkę czy rozdaje karty. Możesz też z nim (a najczęściej z urodziwą nią) porozmawiać przy pomocy czatu. I to wszystko nie wychodząc z domu (możesz drugim okiem zerkać na mecz).

W każdy czwartek w kasynie na żywo Expekt czeka na nas bonusowa promocja. Aby otrzymać ekstra kasę wystarczy, że dokonamy wpłaty minimum 1€ między godziną 00:00 a 23:59. Dokonując depozytu należy wpisać kod THURSDAY. Automatycznie na naszym koncie pojawi się bonus 100% do kwoty 10€.

Wszystkie bonusy w kasynie Expekt są ważne 15 dni, masz więc sporo czasu na odpowiednie obrócenie otrzymaną kwotą. Aby móc wypłacić bonusowe pieniądze, musisz dokonać zakładów na 60-krotność  przyznanego bonusu. Szczegółowe zasady obrotu bonusami znajdziesz TUTAJ.

Jeżeli jeszcze nie masz konta w kasynie Expekt, za darmo możesz je założyć TUTAJ.

Powodzenia!