Black Friday – okazja dla pokerowych rybek i rekinów

Black Friday – okazja dla pokerowych rybek i rekinów

Black Friday to dla większości długo oczekiwane połowy sklepowych okazji, jednak nie każdy czuje się równie podekscytowany myślą o tłumach dotkniętych przedświąteczną gorączką. Robienie zakupów w tym czasie to bez wątpienia zadanie dla zawodników o mocnych nerwach. Chyba nie o takich emocjach marzą pokerowe rybki i rekiny?

 

Jeśli już szukać wrażeń 25. listopada, to w pokerowym turnieju Black Friday w kasynie Betsson. Ten turniej to przepustka do innego dużego pokerowego wydarzenia Big Bang z pulą gwarantowaną aż 100.000 EUR!Sprawdź, jak uciec przed zakupową gorączką i zgarnąć okazję nie opuszczając domowego fotela.

 

Jak zagrać w Black Friday 25. listopada?

Są trzy sposoby by dołączyć do turnieju. Wykup wpisowe za 10 EUR, albo ukończ jedno z dwóch zadań i odbierz dodatkowe nagrody.

 

1. Zadanie dla Super Shark

W dniach od 11. do 17. listopada rozegraj 500 rozdań rake, a otrzymasz bilet do turnieju Black Friday oraz 15 darmowych spinów na Starburst. 

 

2. Zadanie dla Super Fish 

Od 18. do 24. listopada wygraj 5 Fish Party SNG, a otrzymasz bilet do turnieju Black Friday i bonus pieniężny 20 zł do wykorzystania w kasynie na żywo.

Pamiętaj, że możesz zdobyć max 1 bilet do turnieju Black Friday, co oznacza, że wystarczy wybrać  tylko jedno zadanie do ukończenia.

The Big Bang, który odbędzie się 18. grudnia 2016, będzie największym turniejem pokerowymzorganizowanym dotychczas przez kasyno Betsson. Nie przegap okazji, aby stać się częścią tego historycznego wydarzenia. Podczas tegorocznego Black Friday złap swoją wejściówkę, a w grudniu zawalcz o 100.000 EUR.

Oferta dostępna wyłącznie dla klientów kasyna Betsson.

Załóż konto gracza i odbierz bonus powitalny