888.com uruchamia serwis o odpowiedzialnej grze

888.com uruchamia serwis o odpowiedzialnej grze

Każdy z nas ma prawo do chwili rozrywki i emocji po szarym codziennym dniu. Ale niestety nie każdy potrafi trzymać się limitów i zdrowego rozsądku, w skrajnych przypadkach popadając w uzależnienie od gier hazardowych.

Każdy z nas ma prawo do chwili rozrywki i emocji po szarym codziennym dniu. Ale niestety nie każdy potrafi trzymać się limitów i zdrowego rozsądku, w skrajnych przypadkach popadając w uzależnienie od gier hazardowych. Z myślą o tych graczach oraz o każdym kto chciałby zawczasu uniknąć kłopotów, firma 888.com, światowy lider w rozrywce online otworzył nowy serwis internetowy: 888 Responsible.

Strona ma za zadanie promować rozsądne i odpowiedzialne korzystanie z hazardu online, informować o zagrożeniach z nim związanych oraz pomagać graczom z problemami na tym tle. Serwis pozwoli równiez rodzicom identyfikować skłonności i wczesne objawy uzależnienia od hazardu wśród nastolatków oraz sprawdzać każdemu w specjalnych testach jego własną odporność psychiczną na hazardowe pokusy. Jak twierdzą przedstawiciele koncernu 888 Holdings, strona ma być też wyrazem ich troski o dobro graczy. Serwis 888 Responsible otrzymał certyfikację od jednego z największych i najbardziej znanych insytutów do walki z problemem uzależnień od hazardu – GamCare.

Stronę można odwiedzić pod adresem www.888responsible.com. Naszych Czytelników zapraszamy również do naszej sekcji „Rozsądna gra”, która porusza wymienione wyżej tematy.