50.000 PLN w konkursie Mr.Green!

50.000 PLN w konkursie Mr.Green!

Kasynowy plac zabaw, czyli Mr.Green wystartował z cotygodniowym konkursem. Trwająca 6 tygodni zabawa to szansa na sześć losowań a także nagrodę główną na zakończenie konkursu. Nie ma na co czekać, impreza już się rozpoczęła!

Na początek o nagrodach. Co tydzień do wygrania są 3 iPady Air oraz 3 iPhone 5s. Do tego gwarantowana nagroda 25 darmowych spinów dla każdego, kto spełni wymogi konkursu. Nagroda główną jest zaś telewizor LG UltraHD. 9 marca już pierwszy iPhone trafił do Polaka, szczęśliwcem został pan Marcin z Krakowa. Może za kilka dni to będziesz Ty?

Jak działa konkurs? To proste.

Po pierwsze musisz dołączyć do konkursu wpisując TUTAJ ID gracza, czyli swój niepowtarzalny numer, który otrzymasz zakładając konto na Mr.Green.

Po drugie – graj. Za każde 100 PLN depozytu obrócone pięciokrotnie na grach kasyna Mr.Green otrzymasz jeden kupon. 

Zgromadzone przez Ciebie kupony biorą udział raz w tygodniu w losowaniu nagród tygodniowych a także lądują w puli losów, spośród których pod koniec konkursu losowana będzie nagroda główna.

W tej chwili trwa drugi tydzień zabawy, przed Tobą jeszcze 5 losowań tygodniowych i jedno o główną nagrodę. Tu naprawdę nie ma już na co czekać.

Jeżeli jeszcze nie masz konta na Mr.Green możesz je założyć TUTAJ.