4 nowe stoły w kasynie live na Sportingbet

4 nowe stoły w kasynie live na Sportingbet

Kasyna internetowe są dla wszystkich, kasyna stacjonarne tylko dla wybrańców. Usłyszeć na żywo odgłos kulki kręcącej się w kole ruletki mogą jedynie szczęśliwcy mieszkający w pobliżu tych naziemnych przybytków hazardu. Czy jednak na pewno?

 

Oczywiście, że nie. Od kilku lat kasyna internetowe oferują usługę pod nazwą „kasyno live”. Jest to połączenie kasyna internetowego z tym „żywym”. Gramy tak jak na zwykłym sofcie jednak naszą grę obsługuje żywa krupierka lub krupier a gra odbywa się na najprawdziwszych stołach. Nie wierzycie? Wystarczy napisać coś do krupiera przy pomocy czatu – na pewno nam na głos odpowie.

Kilka dni temu w takim właśnie kasynie live u jednego z największych operatorów hazardu internetowego, firmy Sportingbet, pojawiły się cztery nowe stoły. To nie bez znaczenia, gdyż tak jak w kasynie online ilość miejsc przy stole jest nieograniczona, tak przy tych „prawdziwych” pól obstawiania np. przy Black Jacku jest dokładnie tyle samo co w kasynie stacjonarnym. Czyli kilku gra a reszta kibicuje.

Teraz na Sportingbet mamy aż o 4 stoły więcej – po 2 dodatkowe do ruletki online i właśnie Black Jacka. Grać nie umierać!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Sportingbet, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.