25 złotych do odebrania w kasynie Unibet

25 złotych do odebrania w kasynie Unibet

Kontynuujemy zabawę w adwentowe kalendarze. Dzisiaj dla odmiany zajrzymy do kasyna Unibet, przekonać się, co kryje się pod śniegową gwiazdką z numerem 9.

Kasyno Unibet przygotowało na dzisiaj bonus dla wszystkich miłośników ruletki. Takich z pewnością nie brakuje, ruletka to po automatach druga najbardziej popularna gra w internetowych kasynach. Co możemy wygrać i co musimy zrobić?

Przede wszystkim musimy w Adwentowym Kalendarzu wyszukać numerek 9, kliknąć w niego i zaakceptować ofertę. A oferta jest taka, że jeżeli obrócimy minimum 100 złotych na Lighting Roulette lub Live Roulette, otrzymamy bonus w wysokości 25 złotych.

Pamiętajmy o odpowiedniej kolejności – najpierw musimy zaakceptować ofertę, gdyż wszystkie zakłady postawione zanim to uczynimy nie będą się liczyły do dzisiejszego promocyjnego obrotu!

Bonus pojawi się na naszym koncie natychmiast po obróceniu wymaganej kwoty na wymienionych wyżej ruletkach. Ważność bonusu to 30 dni. Aby uwolnić środki bonusowe, musimy obrócić nimi 25 razy w kasynie lub w kasynie na żywo.

Miłej gry i wysokich wygranych!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet, darmowe konto założysz tutaj.