1250€ czeka dzisiaj na Zwycięzcę Dnia

1250€ czeka dzisiaj na Zwycięzcę Dnia

U bukmachera bet-at-home już piąty rok trwa codzienna promocja, w której możemy zgarnąć darmowe pieniądze za samo zalogowanie się na nasze konto. Dzisiaj na Philipa N. czeka aż 1250€.

Na czym polega zabawa? Otóż codziennie bukmacher bet-at-home dokłada 50€ i losuje jednego szczęśliwego gracza. Jeżeli wylosowany zaloguje się na swoje konto w dniu, w którym jego nazwisko zostanie wylosowane, otrzymuje nagrodę pieniężną. Jeżeli przegapi swój szczęśliwy dzień, pula przechodzi na dzień kolejny i kolejnego gracza.

Dzisiaj w puli jest już 1250€, bo od 25 dni po swoje nagrody nie zgłosili się losowani w tych dniach gracze. Było wśród nich również kilku Polaków – 23 lutego Beata K. nie odebrała 400€, dzień później na Kacpra K. czekało już 450€. 4 marca swoją szansę przegapił Władysław S., który mógł za darmo zgarnąć aż 850€. Dzisiaj jest dzień pochodzącego z Austrii Philipa N.

Jeżeli do północy Philip nie zaloguje się na swoim koncie, jutro w puli będzie już 1300€. Może to Twoje nazwisko pojawi się na liście zwycięzców?

My sprawdzamy codziennie! Chyba warto, czyż nie?

Więcej informacji i darmowy bonus dla nowych graczy na www.bet-at-home.com