W kasynie Energy polujemy na blackjacki

W kasynie Energy polujemy na blackjacki

Chciałby się powiedzieć – jak zwykle. Oczywiście, grając w blackjacka polujemy na najwyżej opłacony układ, jednak w tej promocji blackjack blackjackowi nierówny. Przez kilka najbliższych dni najchętniej oglądanym będzie blackjack pikowy.

Na potrzeby promocji nasz wyczekiwany układ zyskał miano Blackjacka Królewskiego. Więc jaki to blackjack? Chodzi o dwukartowy układ wartości 21 punktów, w kolorze pik. Czyli – AK, AQ, AJ i A10.

Co dostaniemy za trafienie takiego układu? Jeżeli pięć razy krupier w dwóch pierwszych kartach rozda nam Blackjacka Królewskiego, na konto wpada nam dodatkowe 25 złotych. każdego dnia promocji możemy takich bonusów zebrać nawet 10, czyli dodatkowe 250 PLN. W całym okresie promocji, czyli od godziny 00:01 11 maja do godziny 23:59 13 maja, maksymalnie możemy w ten sposób wygrać 750 złotych.

Minimalna wysokość zakładu, który kwalifikuje nas do odebrania ewentualnej nagrody, wynosi 25 PLN. Szczęścia próbujemy przy stołach do blackjacka na żywo od Evolution Gaming, oczywiście w kasynie Energy.

Wszystkie wygrane zwolnione są z warunków obrotu i natychmiast stają się wypłacalną gotówką.

Powodzenia!

Jeżeli chciałbyś zagrać w blackjacka na żywo, zapraszamy do kasyna Energy.