Zostań zwycięzcą weekendu w kasynie Expekt

Zostań zwycięzcą weekendu w kasynie Expekt

W kasynie Expekt czeka na nas ciekawa, weekendowa promocja. Do wygrania nawet 100 darmowych spinów. Bohaterem zabawy będzie gra tygodnia: Planet Fortune.

Zadaniem uczestników weekendowej promocji w kasynie Expekt będzie wypełnianie misji. Misje są nieskomplikowane i polegają głównie (ale nie tylko!) na trafianiu trybu Free Spinów podczas gry na slocie Planet Fortune. W zależności od tego, ile razy uda nam się ta sztuka, tyle darmowych zakręceń wygramy:
 
  • Za trafienie trybu Free Spinów 1 raz – 10 darmowych spinów
  • Za trafienie trybu Free Spinów 3 razy – 20 darmowych spinów
  • Za trafienie trybu Free Spinów 5 raz – 40 darmowych spinów
  • Za trafienie 8 symboli robota w zwycięskiej linii – 100 darmowych spinów
 
W ciągu jednego weekendu możemy wygrać tylko jedną nagrodę – ta najwyższa zostanie wypłacona na nasze konto w ciągu 72 godzin od chwili zakończenia kampanii. A zabawa trwa od godziny 00:01 CET w piątek do godziny 23:59 CET w niedzielę.
 
Żeby wziąć udział w tej promocji, nigdzie nie musimy się dodatkowo zapisywać. Wystarczy, że zagramy na slocie Planet Fortune. Pamiętajmy jednak, że zakłady postawione przy użyciu środków bonusowych, nie będą wliczane do promocji. Gramy tylko żywą gotówką.
 
Z drugiej jednak strony, wszystkie wygrane, które uzyskamy dzięki darmowym zakręceniom, zostaną zaksięgowane na kontach graczy jako prawdziwe, wypłacalne pieniądze.
 
Na wykorzystanie wygranych zakręceń mamy 14 dni.
 
I na koniec –  niniejsza promocja jest promocją cykliczną. W kolejny weekend pobawimy się tak samo. Inna będzie gra tygodnia i może nieco inne misje do wykonania.
 
Powodzenia!
 
Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Expekt, oferującym również jedno z najlepszych kasyn mobile, darmowe konto założysz tutaj.